logo-agrobor

Usługi serwisowe

Najlepsze maszyny do aplikacji nawozów i środków ochrony roślin są precyzyjnie i działają z awaryjnością ograniczoną do minimum. Urządzenia dostępne w ofercie Argobor podołają największym wyzwaniom. Nie zmienia to faktu, że z biegiem lat mogą ulec zużyciu czy usterkom. Dzięki specjalistycznemu serwisowi możesz bez obaw rozpoczynać prace polowe w dogodnym terminie – w przypadku wstrzymania pracy siewnika, opryskiwacza lub innej awarii w krótkim czasie otrzymasz techniczne wsparcie. Fachowcy Agrobor działają w taki sposób, by maksymalnie skrócić Twoje oczekiwanie na interwencję i szybko przywrócić sprzęt do pełnej sprawności.

Usługi serwisowe
Usługi serwisowe

Problemy techniczne w gospodarstwie rolnym? Skorzystaj z serwisu maszyn rolniczych Agrobor!

Przygotowując się do kolejnego sezonu prac polowych, nie zapomnij o sprawdzeniu, naprawie, wymianie części we wszystkich urządzeniach wykorzystywanych w gospodarstwie. Przyjedziemy do Ciebie z mobilnym warsztatem, dzięki któremu cały przegląd i serwis wykonamy na miejscu. Pamiętaj, że kłopoty techniczne nie zawsze oznaczają konieczność użycia części zamiennych. Nowoczesne maszyny rolnicze to złożone konstrukcje. Skorzystaj z usługi doświadczonych specjalistów, którzy sprawdzą i przeprowadzą naprawy układów:

Ekipa serwisowa Agrobor skupia się na sprawnej diagnozie i znalezieniu najprostszego sposobu rozwiązania problemów technicznych. Opryskiwacze Agrio i maszyny rolnicze Farmet, do których mamy komplet części zamiennych, wymagają kompleksowego podejścia. Chcesz, żeby były gotowe do działania jak najszybciej? Wiemy, że w przypadku prac polowych czas i terminy odgrywają kluczową rolę. Postaw na kompetentnych techników, którzy mają do dyspozycji narzędzia i części niezbędne do napraw oraz serwisowania Twojego parku maszynowego.

Szybki i sprawny serwis maszyn rolniczych

Dysponujemy dużym zasobem części zamiennych do specjalistycznych maszyn opryskujących, kultywatorów i siewników. Po zgłoszeniu problemu ekipa sprawnie dociera na miejsce dzięki samochodom serwisowym, zaopatrzonym w niezbędne narzędzia i elementy do wymiany. Dzięki temu jesteśmy gotowi zmierzyć się z każdym problemem technicznym. Obsługujemy wszystkie rodzaje maszyn rolniczych. Serwisujemy i naprawiamy sprzęt stworzony przez naszych partnerów – Agrio (opryskiwacze) i Farmet (maszyny do uprawy gleby i siewu).

Zanim zdecydujesz się na zakup kultywatora, glebogryzarki czy siewnika, sprawdź, jak działa serwis zapewniany przez producenta lub sprzedającego. Wszystkie maszyny z naszego katalogu mają zapewniony pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, który świadczymy z dojazdem do klienta. Dzięki stałej współpracy z liderami branży mamy nieograniczony dostęp do materiałów umożliwiających naprawę i usprawnianie doskonałych maszyn rolniczych. Zapraszamy do współpracy zarówno małe gospodarstwa, jak i dużych producentów rolnych.

Kalibrace

Kalibracja potencjometru nachylenia
Kalibracja ramion DC TOP PL
Kalibracja koła PL

Nasi partnerzy

©2024 Agrobor Dariusz Borowski